Faydalı Bilgiler
Anasayfa / Blog / Wogens Duo Power PETEK TEMİZLEME KİMYASALI+KORUMA KİMYASALI

Wogens Duo Power PETEK TEMİZLEME KİMYASALI+KORUMA KİMYASALI

Wogens Duo Power PETEK TEMİZLEME KİMYASALI  +KORUMA KİMYASALI

WOGENS DUO-POWER Nedir?

WOGENS DUO-POWER Dünyada ilk ve Tek 2″si bir arada olarak üretilmiş Tesisat Petek temizleme ve koruma kimyasalıdır. Dünyada ilk defa yıllar süren Arge çalışmalarıyla nano teknoloji ile 2 ayrı ürünü tek bir formülde buluşturmuştur. Bunun için tesisat temizlerken 2 ayrı ürün kullanmaya gerek yoktur. Hem temizlik kimyasalı hem de sistem koruma kimyasalı aynı ürünün içerisindedir.

WOGENS DUO-POWER Kimyası Nasıl Çalışır?

WOGENS DUO-POWER Eşsiz ve patentli formülünde 3 farklı uç bulunur. Birinci uç temizlik esnasında içeriğinde bulunan nano ametal iyon tutucular sayesinde magnezyum kalsiyum silisyum gibi mineralleri inaktivite eder. İkinci uç inaktivite olmuş serbest radikallerle beraber sistemde oluşmuş kireç taşı kışır korozyon artıklarına hızlı ve etkili bir biçimde çözer. Birinci ve İkinci uçlar sistemde görevlerini devam ettirirken 3.uç aktif hale gelir ve bu 3.uç içerisinde bulunan nano aktif ajanlarda temizlenmiş tesisat ve kombi içerisinde hızla hareket ederek burada nano kalınlıkta çok sert ve aşılmaz bir koruma tabakası oluşturur. Bu sayede hem petek ve kombi sistemi sorunsuz bir biçimde temizlenirken hemde korozyon ve su sertliğinin neden olduğu etmenlerden etkilenmeyen bir koruma zırhına kavuşmuş olur.
Ürünlerimiz hakkında bilgi almak,kullanma talimatlarını öğrenmek ve Merak ettiğiniz her şeyi sormak için bize 7/24 mesaj atabilir kısa sürede bilgi alabilirsiniz..